O nas

Comperia Ubezpieczenia to multiagencja ubezpieczeniowa należąca do grupy kapitałowej Comperia.pl S.A.. Od wielu lat pomagamy w wyborze najlepszego produktu finansowego. Zawsze podchodzimy do klientów kompleksowo i dlatego teraz udostępniamy portal Compero.pl pozwalający Ci porównać oferty ubezpieczeniowe i wybrać te uszyte na miarę Twoich potrzeb.

Nowoczesna multiagencja ubezpieczeniowa

Jesteśmy nowoczesną multiagencją ubezpieczeniową, będącą częścią grupy Comperia.pl S.A., twórcy pierwszej polskiej porównywarki usług finansowych: Comperia.pl.

Comperia.pl S.A. od lat pomaga Polakom porównywać dostępne na rynku produkty finansowe (m.in. kredytowe, depozytowe i ubezpieczeniowe). Dzięki udostępnianym przez nas porównywarkom internetowym każdy może w zaciszu własnego domu w łatwy sposób wybrać pożyczkę, lokatę czy polisę najkorzystniejszą dla siebie. To jednak nie wszystko, co oferujemy.

Zdajemy sobie sprawę z tego, jak cenne jest poczucie bezpieczeństwa i jak ważna dla naszych Klientów staje się w dzisiejszych czasach potrzeba zapewnienia spokojnej przyszłości. Chcemy mieć wkład w rozwój tej sfery komfortu, dlatego też w 2013 roku powstała spółka Comperia Ubezpieczenia.

#

Misją Comperia Ubezpieczenia jest zapewnienie wszystkim zainteresowanym wygodnego dostępu do usług ubezpieczeniowych. Postawione cele realizujemy m.in. poprzez opracowywanie i wdrażanie unikalnych rozwiązań technologicznych (takich jak system Comperia Agent), pozwalających na usprawnienie codziennej pracy agentów. Wszystko w trosce o zapewnienie najwyższych standardów obsługi. Z nami każdy może ubezpieczyć się najtaniej w takim zakresie, jakiego oczekuje.

Comperia Ubezpieczenia to coś więcej niż tylko multiagencja. Jako jedyni w Polsce udostępniamy naszym Klientom zaawansowaną porównywarkę ubezpieczeń – zupełnie bezpłatnie!

Dzięki naszej porównywarce każdy może samodzielnie porównać, przeanalizować, wybrać i wykupić potrzebną polisę samochodową, turystyczną czy mieszkaniową. A to wszystko bez wychodzenia z domu, o dowolnej porze dnia i nocy – wystarczy dostęp do internetu!

Zespół multiagencji Comperia Ubezpieczenia tworzą wykwalifikowani specjaliści, którzy od lat pomagają Polakom podejmować trafne decyzje podczas poszukiwania różnego rodzaju polis: majątkowych, osobowych i inwestycyjnych.

W swojej pracy kierujemy się wyłącznie dobrem naszych Klientów, dobierając oferty ubezpieczeniowe pod kątem ich indywidualnych oczekiwań. Dla nas nie ma rzeczy niemożliwych. Jesteśmy w stanie sprostać każdemu, nawet najtrudniejszemu zadaniu, sprawiając, że wybór ubezpieczenia staje się niezwykle prosty.

#