ikonka samochodu
Porównaj oferty OC/AC

Ubezpieczenie OC taniej nawet o 40%.

Sprawdź swoją cenę w 5 minut.

Kalkulator OC/AC

4Life Direct - nasza opinia

Z pewnością swoich poszukiwań nie można zawęzić do jednej czy dwóch firm ubezpieczeniowych. Na tym rynku konkurencja jest duża. Jeśli chcemy podpisać korzystną umowę, należy dokładnie przeanalizować oferty. Jak na tle konkurencji wypada to, co do zaproponowania klientom ma 4Life Direct? Firma nie jest zbyt znana na rynku, ale jej oferta jest całkiem ciekawa.

Pole do nadużyć

Z kontroli, jakie zostały przeprowadzone w ostatnich latach, wynika, że ubezpieczyciele manipulują najczęściej ubezpieczeniami komunikacyjnymi i ubezpieczeniami na życie. Niejednokrotnie płacą z tego powodu wysokie kary finansowe, a mimo to nadal zastawiają na swych klientów te same pułapki: wstawiają do umów ubezpieczeniowych niedozwolone klauzule czy też interpretują ich zapisy na swoją korzyść. Klienci najczęściej gubią się w zawiłościach przepisów prawnych, a ubezpieczyciele wraz ze swoimi prawnikami manipulują klientami.

Proste, wygodne, przystępne

Tak swoją ofertę ubezpieczenia na życie reklamuje 4Life Direct. Proste – bowiem oferta sformułowana jest w zrozumiałym prawniczym stylu; wygodne – ponieważ procedury od zakupienia polisy do zgłoszenia roszczenia są szybkie i konkretne; przystępne – bo istnieje prawo ubezpieczenia w cenie odpowiadającej możliwościom budżetu klienta. Tak to widzi firma 4Life Direct, klienci natomiast nie muszą mieć takiego samego zdania. Opinia samej firmy na temat własnej oferty nie zawsze bywa zbieżna z odczuciami klientów.

Niezależnie od dochodów

Nie da się ukryć, że bardzo ważnym czynnikiem wyboru oferty ubezpieczeniowej są jej koszty. Konkurencja na tym rynku jest bardzo duża, więc firmy walczą ze sobą za pomocą ceny ubezpieczenia, wysokości składek przy podobnym zakresie ochrony. Firma 4Life Direct stara się być konkurencyjna.

Wyróżniona nagrodami

Oferta firmy 4Life Direct jest bogata i preferencyjna, a w wielu przypadkach korzystna i doceniana przez klientów rynku ubezpieczeniowego. Firma otrzymała szereg nagród, w tym dwa złote medale za najlepsze call center w Europie. Jest to pierwsza polska firma ubezpieczeniowa, która nagrodzona została tym wyróżnieniem. Przypomnijmy, że call center to obsługa telefoniczna klientów przy zastosowaniu elementów sprzętowych i programowych służących klientom do kontaktów.

Wybieraj z doradcą

Ubezpieczenie na życie jest poważną decyzją, więc należy bardzo poważnie do niej podchodzić. Nie należy zapominać, że jest to ubezpieczenie, przy którym ubezpieczyciele najbardziej manipulują. Dlatego najlepiej polisy na życie wybierać z doradcami ubezpieczeniowymi. Tak jest – nawiązując do hasła 4Life Direct – prościej, wygodniej i przystępniej.

Expert Compero Expert Compero

ikonka samochodu
Porównaj oferty OC/AC

Ubezpieczenie OC taniej nawet o 40%.

Sprawdź swoją cenę w 5 minut.

Kalkulator OC/AC
500 tys. klientów nie może się mylić. Kup tanie OC w 5 minut.
Kalkulator OC/AC

Przeczytaj również