ikonka samochodu
Porównaj oferty OC/AC

Ubezpieczenie OC taniej nawet o 40%.

Sprawdź swoją cenę w 5 minut.

Kalkulator OC/AC

50 gr dziennie - tyle wystarczy, by ubezpieczyć mieszkanie w PZU

W dobie zmian klimatycznych i związanych z tym zagrożeń huraganami, podwoziami czy też innymi zdarzeniami losowymi ubezpieczenia nieruchomości stają się kluczowe. Ostatnio coraz częściej z powodu powodzi lub trąb powietrznych ludzie tracą cały swój dobytek całego życia. Obietnice rządu w zakresie wzmocnienia działań prewencyjnych niczego nie zmieniają i tylko ubezpieczenie swoich domostw daje jakąś gwarancję zwrotu kosztów powstałych w wyniku poniesionych szkód.

Ważne staje się ubezpieczanie gospodarstw rolnych, a także mieszkań. Te ostatnie co prawda dość rzadko niszczone są przez wichury, istnieją jednak inne – częściej występujące – zagrożenia, takie jak zalanie mieszkania przez sąsiadów, pożar, włamania i kradzieże oraz szereg innych zdarzeń, które spowodują określone szkody w mieniu. Ubezpieczenia mieszkań niestety bywają niedoceniane przez właścicieli mieszkań. Tymczasem już za cenę od 50 gr dziennie można sobie zapewnić spokój. Jak to jest możliwe?

Właśnie ruszyła kampania PZU DOM dotycząca  ubezpieczeń mieszkaniowych. W reklamie podkreśla się, że każdemu może przydarzyć się jakieś zdarzenie losowe, w wyniku którego powstanie kosztowna szkoda. Odszkodowanie z tytułu ubezpieczenia mieszkania pozwoli ją naprawić. Jeżeli natomiast mieszkanie nie jest ubezpieczone, właściciel musi opłacić wszelkie naprawy z własnej kieszeni. Podkreśla się, że wbrew pozorom stawki polis mieszkaniowych nie są takie wysokie, jak powszechnie się uważa. Polisa PZU DOM kosztować może jedynie 50 gr dziennie. Warto przy tym podkreślić, że pakiet ubezpieczeniowy PZU DOM pozwala na kompleksową ochronę mienia. Oczywiście podpisując umowę o takie ubezpieczenie, należy zwrócić szczególną uwagę na zakres ubezpieczenia, a przede wszystkim należy zapoznać się z ogólnymi warunkami ubezpieczeń.

Pakiet PZU DOM występuje w kilku wariantach, więc każdy z klientów będzie w stanie dopasować polisę do własnych potrzeb i oczekiwań. Pamiętajmy, że polisa mieszkaniowa jest bardzo ważna, a przynajmniej powinna taka być dla właściciela mieszkania – nawet jeżeli przyjdzie zapłacić za nią drożej niż wspomniane 50 gr dziennie.

 

Expert Compero Expert Compero

ikonka samochodu
Porównaj oferty OC/AC

Ubezpieczenie OC taniej nawet o 40%.

Sprawdź swoją cenę w 5 minut.

Kalkulator OC/AC
500 tys. klientów nie może się mylić. Kup tanie OC w 5 minut.
Kalkulator OC/AC

Przeczytaj również