ikonka palmy
Ubezpieczenie turystyczne

Zamów bezpłatną rozmowę z naszym konsultantem lub przejdź do kalkulatora i wybierz oferty dla siebie!

AIG sprzedaje ubezpieczenia podróżne przez euroTICKET

Od 11 września br. AIG sprzedaje ubezpieczenia podróżne przez system euroTICKET. Wykupić ubezpieczenie można zarówno poprzez stronę internetową firmy, jak też w biurach podróży korzystających z systemu euroTICKET.

Klient może wybierać spośród czterech wariantów ubezpieczeń turystycznych. Dostępne pakiety to: Brązowy, Srebrny, Złoty i Platynowy. Dzięki polisie podróżnik może liczyć na szeroką ochronę na terenie niemal całego świata.

Cechą charakterystyczną produktu są wysokie sumy ubezpieczenia na koszty leczenia, a także brak limitu na transport medyczny na terenie Polski. Liczyć można na ochronę NNW i OC na wypadek szkody na osobach trzecich i mieniu, jak również gwarancję pomocy na wypadek utraty, kradzieży, uszkodzenia lub opóźnienia w dostarczeniu bagażu podróżnego oraz opóźnienia lotu powyżej 4 godzin.

Oferta dostosowana jest do potrzeb amatorów sportów zimowych. Mogą oni liczyć na zwrot kosztów karnetu narciarskiego, a także inne świadczenia w razie zamknięcia tras narciarskich, a nawet na refundację kosztów wypożyczonego sprzętu.

Jeśli wypadek bądź nagłe zachorowanie zmusi ubezpieczonego do przerwy w podróży, ubezpieczyciel pomoże w jej kontynuacji. Dostępne są opcje ubezpieczenia, które obejmują ryzyka takie jak: uprawianie sportów ekstremalnych, wykonywanie pracy fizycznej, utratę bagażu i sprzętu sportowego ubezpieczonego, a także gwarantujące pomoc i pokrycie kosztów leczenia w razie zaostrzenia się chorób przewlekłych.

W przypadku ubezpieczenia krajowego klient może skorzystać z pomocy w razie nieszczęśliwego wypadku na terenie Polski, ponadto ubezpieczeni mogą korzystać z organizacji i pokrycia kosztów transportu do i z placówki medycznej, jak również do miejsca zamieszkania. W razie konieczności organizacji akcji ratowniczej w górach lub na morzu pokryte zostaną jej koszty.

Jeśli ubezpieczony porusza się autem po kraju i w wyniku nagłego zachorowania lub nieszczęśliwego wypadku nie będzie możliwa kontynuacja samodzielnej podróży, ubezpieczyciel zapewni kierowcę zastępczego lub organizację kontynuacji podróży innymi środkami.

Expert Compero Expert Compero

ikonka palmy
Ubezpieczenie turystyczne

Zamów bezpłatną rozmowę z naszym konsultantem lub przejdź do kalkulatora i wybierz oferty dla siebie!

Planujesz urlop? Pamiętaj o ubezpieczeniu na czas swojej podróży.
Oblicz składkę

Przeczytaj również