ikonka samochodu
Porównaj oferty OC/AC

Ubezpieczenie OC taniej nawet o 40%.

Sprawdź swoją cenę w 5 minut.

Kalkulator OC/AC

Auto Non Stop w PZU

Wczoraj ruszyła kampania promująca ubezpieczenie AC z opcją Auto Non Stop w PZU. Korzystając z rozszerzonej ochrony, kierowca nie musi pozostawać po wypadku czy kolizji bez auta, bo jego samochód trafił do warsztatu. Od PZU otrzyma pojazd zastępczy na cały okres trwania naprawy.

Brak samochodu – choćby chwilowy – potrafi być dla kierowcy udręką. Przesiadka do komunikacji miejskiej nie tylko może mocno uprzykrzyć życie, ale i może doprowadzić do konieczności reorganizacji codziennego życia. Zwłaszcza w przypadku osób, które mieszkają w mniejszych miejscowościach lub na wsi, a do pracy dojeżdżają wiele kilometrów. Właśnie takim osobom, które bez auta żyć nie potrafią (a także dla wszystkich innych, którzy nie chcą odbierać sobie codziennego komfortu jazdy samochodem) PZU proponuje rozszerzenie ubezpieczenia autocasco o pakiet Auto Non Stop. To pakiet świadczeń przysługujących w przypadku powstania szkody uszkodzenia pojazdu, w skutek przyczyn objętych zakresem AC.

Osoby korzystające z opcji Auto Non Stop mają zapewnione:

- odbiór uszkodzonego pojazdu,

- organizację przez PZU naprawy szkody w warsztacie należącym do Sieci Naprawczej PZU,

- udostępnienie pojazdu zastępczego

- wygodę (formalnościami i rozliczeniem z warsztatem zajmie się ubezpieczyciel).

Ubezpieczenie dostępne jest dla właścicieli aut osobowych oraz samochodów ciężarowych w nadwoziu samochodów osobowych.

Polisę wyróżnia czas, na jaki ubezpieczyciel udostępnia poszkodowanemu samochód zastępczy. Auto otrzyma on do dyspozycji na cały okres, w którym jego własny samochód pozostaje wyłączony z użytkowania w wyniku napraw warsztatowych. Auto zastępcze będzie dobrane z grupy pojazdów reprezentujących ten sam segment rynkowy co samochód klienta.

Expert Compero Expert Compero

ikonka samochodu
Porównaj oferty OC/AC

Ubezpieczenie OC taniej nawet o 40%.

Sprawdź swoją cenę w 5 minut.

Kalkulator OC/AC
500 tys. klientów nie może się mylić. Kup tanie OC w 5 minut.
Kalkulator OC/AC

Przeczytaj również