ikonka samochodu
Porównaj oferty OC/AC

Ubezpieczenie OC taniej nawet o 40%.

Sprawdź swoją cenę w 5 minut.

Kalkulator OC/AC

AVIVA wprowadza bezpośrednią likwidację szkód z OC

Bezpośrednia likwidacja szkód (BLS) jest usługą dającą możliwość ominięcia wielu problemów związanych z wypłatą odszkodowania i likwidacji szkody z ubezpieczenia OC. Dzięki tej opcji poszkodowani w wypadkach czy kolizjach będą mogli dochodzić swoich praw u własnych ubezpieczycieli, a nie jak dotychczas -u  ubezpieczycieli sprawców wypadków zdarzeń. Takie rozwiązanie zaoszczędza poszkodowanym wiele czasu oraz niepotrzebnych nerwów. Poza tym BLS mobilizuje firmy ubezpieczeniowe do poprawy jakości obsługi klientów i daje przewagą nad konkurencją.

AVIVA i BLS

Już od 1 lipca 2015 roku korzystanie z opcji bezpośredniej likwidacji szkód umożliwi swoim klientom AVIVA. Dla klientów AVIVY to bardzo dobra wiadomość, bowiem nie będą musieli długo oczekiwać na odszkodowania. Formalności związane z likwidacją szkody załatwią w swojej firmie ubezpieczeniowej, a nie w firmie sprawcy wypadku drogowego.

Rośnie jakość obsługi

Firmom ubezpieczeniowym powinno zależeć na poprawie jakości obsługi, ponieważ konkurencja na rynku ubezpieczeniowym jest duża. BLS z pewnością jest usługą poprawiającą tę jakość. BLS powinna przyczynić się także do zmniejszenia ilości skarg i reklamacji składanych na ubezpieczycieli do rzecznika ubezpieczonych. Dodajmy, że w 2014 roku liczba skarg oraz reklamacji tego typu spadła w przypadku AVIVY aż o 35 proc. w stosunku do roku poprzedniego. AVIVA należy przy tym do nielicznych ubezpieczycieli, na których wpływa najmniej skarg.

Darmowe szkolenia

Dążąc do zwiększenia jakości obsługi klienta, AVIVA daje ubezpieczonym możliwość podnoszenia swoich umiejętności. Nie ma chyba w chwili obecnej firmy ubezpieczeniowej, która szkoliłaby bezpłatnie swoich klientów w szkole bezpiecznej jazdy dla każdego klienta posiadającego polisę OC, który miał stłuczkę. AVIVA TUO tak właśnie robi. Jest to nowy standard na rynku ubezpieczeniowym. Ponadto ubezpieczeni w tej firmie kierowcy mogą liczyć na szeroki zakres ubezpieczenia assistance oraz dedykowanego likwidatora szkód.

Expert Compero Expert Compero

ikonka samochodu
Porównaj oferty OC/AC

Ubezpieczenie OC taniej nawet o 40%.

Sprawdź swoją cenę w 5 minut.

Kalkulator OC/AC
500 tys. klientów nie może się mylić. Kup tanie OC w 5 minut.
Kalkulator OC/AC

Przeczytaj również