ikonka samochodu
Porównaj oferty OC/AC

Ubezpieczenie OC taniej nawet o 40%.

Sprawdź swoją cenę w 5 minut.

Kalkulator OC/AC

Cena ubezpieczenia Audi A4

Konkurencja na rynku ubezpieczeń samochodowych jest dość duża i ubezpieczyciele mocno rywalizują ze sobą, również na stawki ubezpieczeń. Przy wyborze ubezpieczenia jakiegokolwiek auta należy wiedzieć, że ceną możemy kierować się tylko przy wyborze obowiązkowego ubezpieczenia OC. W przypadku pozostałych ubezpieczeń, na przykład AC czy NNW, wybór powinien zależeć nie tylko od ceny, ale również od zakresu ochrony. Czasami lepiej zapłacić wyższą stawkę i spać spokojnie.

Jeżeli chodzi o Audi A4, to warto sprawdzić ofertę Allianz Direct, gdzie ubezpieczenie OC z promocyjną zniżką można kupić już od 207 zł. Ale to nie wszystko: ubezpieczyciel dokłada również do ubezpieczenia Mini Car Assistance. Można też wykupić w tej firmie ubezpieczenie AC Car Assistance, które było wielokrotnie nagradzane. Z kolei Link4 zapowiada duże obniżki, ale nie podaje konkretnych cen. Cena zostanie wyliczona przez kalkulator OC i AC po podaniu danych dotyczących auta, kierowcy, adresu itd. Podobna sytuacja ma miejsce w innych firmach ubezpieczeniowych. Bez niezbędnych informacji na temat auta oraz jego właściciela nie da się podać ceny nie tylko ubezpieczenia samochodu marki Audi A4, ale również innych marek.

Audi Finance ma konkretną ofertę dla aut tych marek. Trzeba przyznać, że jest to ciekawa oferta. W ramach pakietów ubezpieczeniowych tej firmy Audi Finance proponuje ubezpieczenie OC, AC, NNW i Assistance oraz atrakcyjne stawki do 5 roku: od 2,5 proc. w pierwszym roku do 4,6 proc. w piątym. Ponadto ubezpieczony może liczyć na zwrot pełnej wartości pojazdu w przypadku kradzieży auta czy też szkody całkowitej, ale tylko do 3 roku eksploatacji. Istnieje też szereg innych propozycji, z którymi właściciele aut Audi mogą zapoznać się na stronie internetowej firmy Audi Finance. Oferta jest bogata i atrakcyjna. Firma zaprasza do odwiedzenie jej oddziałów oraz stron internetowych.

Koszty ubezpieczeń to dla potencjalnego właściciela jakiegokolwiek pojazdu rzecz najważniejsza. Poszukując jak najkorzystniejszych ofert, klient analizuje rynek ubezpieczeniowy jedynie pod tym kątem. Nie zawsze jest to jednak właściwa droga. W ubezpieczeniach – jak już zaznaczyliśmy – chodzi nie tylko o cenę polisy, ale również o zakres ochrony, jaką proponuje ubezpieczyciel.

Expert Compero Expert Compero

ikonka samochodu
Porównaj oferty OC/AC

Ubezpieczenie OC taniej nawet o 40%.

Sprawdź swoją cenę w 5 minut.

Kalkulator OC/AC
500 tys. klientów nie może się mylić. Kup tanie OC w 5 minut.
Kalkulator OC/AC

Przeczytaj również