ikonka samochodu
Porównaj oferty OC/AC

Ubezpieczenie OC taniej nawet o 40%.

Sprawdź swoją cenę w 5 minut.

Kalkulator OC/AC

MedKonsultacja od Europ Assistance Polska

Oferta Europ Assistance Polska została uzupełniona o nowy produkt, MedKonsultacja, w ramach której klienci mogą liczyć na drugą opinię medyczną na terenie Polski. Klient będzie miał możliwość zweryfikowania postawionej wcześniej diagnozy oraz zaproponowanego procesu leczenia w przypadku ciężkiego zachorowania. Zaproponowane zostaną także dodatkowe usługi opiekuńcze.

Polacy coraz częściej są zainteresowani produktami, które nie tylko zapewniają wypłatę odszkodowania, ale oferują także inne usługi wspierające leczenie czy wspierające ubezpieczonego w życiu codziennym. Ponadto stale rośnie w Polsce popularność prywatnych placówek zdrowotnych. Przede wszystkim, gdy dochodzi do konieczności postawienia diagnozy ciężkiego zachorowania. Wówczas poszukiwane są alternatywne metody leczenia i możliwości konsultacji diagnozy z innymi specjalistami.

Ubezpieczony, który skorzysta z MedKonsultacji, będzie miał możliwość skonsultowania postawionej w sytuacji ciężkiego zachorowania diagnozy z innym, niezależnym lekarzem na terenie Polski. Możliwa jest też weryfikacja zasadności i poprawności zaproponowanego planu leczenia. Klienci będą mogli dowiedzieć się, czy leczenie, które zostało im uprzednio zaproponowane, jest zgodne z aktualną wiedzą lekarską w danej dziedzinie, a także czy możliwe jest zaproponowanie w danym przypadku innych metod leczenia poza granicami kraju. Ubezpieczony może także otrzymać dane ośrodków, także zagranicznych, które oferują odpowiednie terapie.

Możliwe jest zweryfikowanie postawionej diagnozy ze specjalistą z ośrodka o wyższym stopniu referencyjności. Klient może liczyć także na usługi dodatkowe na wypadek konieczności hospitalizacji. Ubezpieczeni, a także członkowie ich rodzin, mogą liczyć na organizację i pokrycie kosztów transportu do placówki medycznej lub transport powrotny do domu. Zagwarantowany jest także transport i zakwaterowanie wskazanej osoby, jak również opieka nad dziećmi i osobami niesamodzielnymi, które na czas realizacji drugiej opinii pozostaną bez opieki.

Polisa MedKonsultacja może obejmować kilku członków rodziny, dlatego z oferty skorzysta nie tylko ubezpieczony, ale także jego najbliżsi.

Z oferty MedKonsultacje w Europ Assistance Polska można skorzystać w formie niezależnego ubezpieczenia lub rozszerzenia assistance medycznego. Ponadto produkt może stanowić część szerszego pakietu medycznego, w skład którego wchodzą MedKonsultacja, assistance medyczny, a także dodatkowe usługi rehabilitacji. 

Expert Compero Expert Compero

ikonka samochodu
Porównaj oferty OC/AC

Ubezpieczenie OC taniej nawet o 40%.

Sprawdź swoją cenę w 5 minut.

Kalkulator OC/AC
500 tys. klientów nie może się mylić. Kup tanie OC w 5 minut.
Kalkulator OC/AC

Przeczytaj również