ikonka samochodu
Porównaj oferty OC/AC

Ubezpieczenie OC taniej nawet o 40%.

Sprawdź swoją cenę w 5 minut.

Kalkulator OC/AC

Ochrona roweru już za 79 zł rocznie

Coraz więcej Polaków przekonuje się do starego porzekadła,  mówiącego że „ruch to zdrowie”. Wielu z nas, chcąc uciec od hałasu, spalin i ciągłego pośpiechu, szuka chwili odetchnienia na łonie natury. Doskonałym sposobem na zaczerpnięcie świeżego powietrza wśród przyrody jest wyprawa rowerowa w czasie weekendu,  z całą rodziną. Z roku na rok rośnie więc liczba osób kupujących nie tylko samochody, ale przede wszystkim rowery.

Nowy rower, wyposażony w najnowsze wyposażenie nieraz kosztuje grubo ponad tysiąc złotych. Niewątpliwie zakup takiego pojazdu jest nie lada wydatkiem dla niejednego Polaka. By chronić kosztowny nabytek, Europ Assistance i i mySafety opracowały ubezpieczenie roweru, które gwarantuje zarówno pomoc w razie nieszczęśliwego wypadku, jak i zapewnia odszkodowanie w przypadku kradzieży jednośladu.

Pakiet Bezpieczny Rower to roczne ubezpieczenie dostępne z wariantem mySafety. Dzięki polisie klient ma całodobowe ubezpieczenie w przypadku awarii roweru. Ponadto ubezpieczony dostanie pomoc w odprowadzeniu jednośladu do najbliższego warsztatu lub do miejsca zamieszkania klienta. Osoba korzystająca z ubezpieczenia Bezpieczny Rower w przypadku nieszczęśliwego wypadku ma prawo do skorzystania z pokrycia kosztów leczenia, transportu medycznego, wizyty u specjalisty, rehabilitacji czy też koniecznej wizyty u psychologa.

Warto podkreślić, że ubezpieczenie gwarantuje nam również wypłatę odszkodowania w przypadku utraty roweru na skutek kradzieży. Ponadto ubezpieczony posiada tym samym pakiet OC, który gwarantuje odszkodowanie osobom trzecim, jeżeli na skutek nieszczęśliwego wypadku, została wyrządzona szkoda im lub ich mieniu. Składka ubezpieczeniowa na okres 12 miesięcy wynosi 79 złotych. Pakiet Bezpieczny Rower dostępny jest na stronie internetowej www.mysafety.pl/bezpieczny-rower.html.

Po zakupie polisy należy natychmiast zarejestrować jednoślad w bazie. W przypadku utraty roweru mySafety informuje o fakcie organy ścigania. Ponadto przez 12 miesięcy od daty zaginięcia pojazdu firma będzie monitorować najrozmaitsze portale aukcyjne, a także umieści w sieci internetowej wszelkie dane, zdjęcia itp., mające na celu pomóc w odzyskaniu jednośladu. 

Expert Compero Expert Compero

ikonka samochodu
Porównaj oferty OC/AC

Ubezpieczenie OC taniej nawet o 40%.

Sprawdź swoją cenę w 5 minut.

Kalkulator OC/AC
500 tys. klientów nie może się mylić. Kup tanie OC w 5 minut.
Kalkulator OC/AC

Przeczytaj również