poradnik

Opłać składkę OC lub AC kartą - dostaniesz 5 proc. zniżki

  • Expert Compero
  • Komunikacja

Opłać składkę OC lub AC kartą - dostaniesz 5 proc. zniżki

W ofercie Liberty Direct istotne miejsce zajmują polisy komunikacyjne, takie jak OC i AC. CO istotne, firma umożliwia swoim klientom uzyskanie atrakcyjnych zniżek w przypadku korzystania z kilku usług ubezpieczeniowych jednocześnie.

OC to ubezpieczenie obowiązkowe, które musi nabyć każdy właściciel pojazdu. Z kolei AC (autocasco) ma charakter dobrowolny. Klienci mogą liczyć u tego ubezpieczyciela na przyzwoite warunki cenowe i szeroki zakres ochrony. Oprócz tego firma przygotowała także dla zainteresowanych korzystny rabat, z którego, zważywszy na jego wysokość, warto skorzystać.

Promocja jest związana z płaceniem za naszą polisę komunikacyjną (albo OC, albo AC) przy pomocy karty kredytowej. Trzeba jednak opłacić składkę ubezpieczeniową za cały rok z góry. Jeśli to zrobimy, możemy otrzymać rabat w wysokości 5 proc. Co trzeba zrobić, aby móc z oferty skorzystać?

Wzięcie udziału w promocji nie jest wcale trudne. Chcąc z niej skorzystać, wystarczy tylko na drugim kroku w kalkulatorze komunikacyjnym Liberty Direct wybrać płatność za pomocą karty kredytowej. Jest to podstawowy sposób zapłaty i metoda, która nie wymaga od nas niczego innego niż dostępu do strony internetowej ubezpieczyciela. Jeżeli chcielibyśmy przedłużyć naszą polisę na kolejny rok i skorzystać z rabatu, logujemy się do naszego e-konta i stamtąd dokonujemy płatności kartą. Rabat w takiej sytuacji zostanie doliczony automatycznie.

Istnieje też inny sposób na skorzystanie z promocji. Polega on na zadzwonieniu pod numer 22 589 95 21. Konsultant, do którego się dodzwonimy, przekieruje nas od razu na system transakcyjny e-Card. Tam będziemy mogli szybko i co najważniejsze bezpiecznie sfinalizować całą transakcję. Płatność kartą kredytową za polisy komunikacyjne w Liberty Direct to nie tylko niższa składka z uwzględnionym rabatem, ale także znacznie ekspresowe otrzymanie dokumentów polisy.

Expert Compero Expert Compero

Porównaj oferty OC/AC

Ubezpieczenie OC taniej nawet o 40%.

Sprawdź swoją cenę w 5 minut.

Kalkulator OC/AC
500 tys. klientów nie może się mylić. Kup tanie OC w 5 minut.
Kalkulator OC/AC

Przeczytaj również

  • Patrycja Kowalewska

Status dowodu rejestracyjnego to coś, co interesuje kierowców ubiegających się o ten dokument. Chociaż od 2018 roku nie musimy mieć go przy sobie podczas kontroli drogowej (na terenie Polski),...

  • Patrycja Kowalewska

Zawodowi kierowcy doskonale znają zasady poruszania się po różnych rodzajach dróg. Jeżeli na co dzień jeździsz samochodem w obrębie swojego miasta i jego najbliższych okolic, to przed...

  • Marek Pawłowski

Okazało się, że naprawa twojego samochodu jest nieopłacalna? Jeżeli nie chcesz dalej płacić za obowiązkowe ubezpieczenie OC, pozostaje ci wyrejestrować auto. Złożenie wniosku o wyrejestrowanie...