Opłać składkę OC lub AC kartą - dostaniesz 5 proc. zniżki

W ofercie Liberty Direct istotne miejsce zajmują polisy komunikacyjne, takie jak OC i AC. CO istotne, firma umożliwia swoim klientom uzyskanie atrakcyjnych zniżek w przypadku korzystania z kilku usług ubezpieczeniowych jednocześnie.

OC to ubezpieczenie obowiązkowe, które musi nabyć każdy właściciel pojazdu. Z kolei AC (autocasco) ma charakter dobrowolny. Klienci mogą liczyć u tego ubezpieczyciela na przyzwoite warunki cenowe i szeroki zakres ochrony. Oprócz tego firma przygotowała także dla zainteresowanych korzystny rabat, z którego, zważywszy na jego wysokość, warto skorzystać.

Promocja jest związana z płaceniem za naszą polisę komunikacyjną (albo OC, albo AC) przy pomocy karty kredytowej. Trzeba jednak opłacić składkę ubezpieczeniową za cały rok z góry. Jeśli to zrobimy, możemy otrzymać rabat w wysokości 5 proc. Co trzeba zrobić, aby móc z oferty skorzystać?

Wzięcie udziału w promocji nie jest wcale trudne. Chcąc z niej skorzystać, wystarczy tylko na drugim kroku w kalkulatorze komunikacyjnym Liberty Direct wybrać płatność za pomocą karty kredytowej. Jest to podstawowy sposób zapłaty i metoda, która nie wymaga od nas niczego innego niż dostępu do strony internetowej ubezpieczyciela. Jeżeli chcielibyśmy przedłużyć naszą polisę na kolejny rok i skorzystać z rabatu, logujemy się do naszego e-konta i stamtąd dokonujemy płatności kartą. Rabat w takiej sytuacji zostanie doliczony automatycznie.

Istnieje też inny sposób na skorzystanie z promocji. Polega on na zadzwonieniu pod numer 22 589 95 21. Konsultant, do którego się dodzwonimy, przekieruje nas od razu na system transakcyjny e-Card. Tam będziemy mogli szybko i co najważniejsze bezpiecznie sfinalizować całą transakcję. Płatność kartą kredytową za polisy komunikacyjne w Liberty Direct to nie tylko niższa składka z uwzględnionym rabatem, ale także znacznie ekspresowe otrzymanie dokumentów polisy.

Expert Compero Expert Compero

Porównaj oferty OC/AC

Ubezpieczenie OC taniej nawet o 40%.

Sprawdź swoją cenę w 5 minut.

Kalkulator OC/AC
500 tys. klientów nie może się mylić. Kup tanie OC w 5 minut.
Kalkulator OC/AC

Przeczytaj również

  • Patrycja Kowalewska

W lutym 2022 roku zostały wprowadzone nowelizacje ustaw o transporcie drogowym i czasie pracy kierowców, których celem jest dostosowanie przepisów do unijnego Pakietu Mobilności....

  • Marek Pawłowski

Obecnie trudno wyobrazić sobie długą trasę, czy nawet drogę do sklepu w dużym mieście bez GPS. Łatwiejsze poruszanie się po drogach umożliwia nam zaawansowana technologia i dlatego nie każdy musi...

  • Klaudia Malinowska

Podróże kamperem mają swoich zwolenników, jak i przeciwników. Faktem jest, że popyt w tym obszarze stale wzrasta, a to szczególnie za sprawą pandemii, która niejako...