ikonka palmy
Ubezpieczenie turystyczne

Zamów bezpłatną rozmowę z naszym konsultantem lub przejdź do kalkulatora i wybierz oferty dla siebie!

Pierwsze ubezpieczenie turystyczne od Nationale Nederlanden

Wyróżnikiem polisy turystycznej w Nationale Nederlanden ma być przede wszystkim możliwość ubezpieczenia w ramach jednej umowy całej podróży zagranicznej - i to już od wyjścia z domu.

Oferta ma dawać jak najszersze możliwości personalizacji: osoba ubezpieczająca się może dopasować zakres ochrony i wysokość sumy ubezpieczenia do własnych potrzeb, m.in. zależnie od tego, do jakiego kraju wyjeżdża i jakie aktywności ma zamiar podejmować podczas pobytu za granicą. Do wyboru pozostaje kilka wariantów umowy.

W ramach 1 umowy można ubezpieczyć grupę do 20 osób.

CENA UBEZPIECZENIA TURYSTYCZNEGO W NATIONALE NEDERLANDEN

Cena polisy może wynosić od 5 zł dziennie.

Jako przykład wysokości składki ubezpieczeniowej, Nationale Nederlanden podaje stawki: od 6 zł dziennie w wariancie Minimum (koszty leczenia i assistance 200 000 zł) dla jednej osoby podróżującej przez 7 dni na terenie Europy. W przypadku wybrania ubezpieczenia Maksimum stawka wyniesie od 8 zł dziennie (koszty leczenia i assistance 200 000 zł, odpowiedzialność cywilna

KOSZTY LECZENIA

Maksymalna suma ubezpieczenia w zakresie pokrycia kosztów leczenia to aż 1 mln zł. Co istotne, ochrona działa niezależnie od tego, czy problemy zdrowotne, jakie odczuł ubezpieczony podczas wyjazdu, zostały spowodowane wypadkiem czy nagłym zachorowaniem.

KOSZTY TRANSPORTU MEDYCZNEGO

Podana kwota 1 mln zł nie ogranicza wysokości kosztów transportu medycznego - oznacza to, że niezależnie od tego, ile będzie kosztować transport poszkodowanego, cena usługi zostanie pokryta z polisy (brak limitów kwotowych).

DODATKOWE PAKIETY

Warto wspomnieć, że w ofercie polisy turystycznej Nationale Nederlanden zastosowało rzadko spotykane na rynku ubezpieczeniowym rozwiązanie: pomoc w przypadku aktów terroryzmu. Osoby, które chcą jeszcze bardziej rozszerzyć ochronę otrzymywaną podczas podróży, moga zdecydować się na dobranie dodatkowych pakietów.

Oprócz NNW i OC klienci mają dodatkowo opcję wykupienia do polisy turytycznej:

- pomocy na wypadek zaostrzenia choroby przewlekłej,

- ubezpieczenia sprzętu sportowego i bagażu podróżnego,

- ubezpieczenia kosztów odwołania lub skrócenia wykupionej wycieczki,

- pakietu assistance domowego i samochodowego.

W przypadku assistance domowego ubezpieczyciel zapewnia organizację i pokrycie kosztów pomocy udzielonej po włamaniu do mieszkania podczas nieobecności ubezpieczonego lub wystąpienia innego zdarzenia, losowego, no. zalania.

W ramach assistance samochodowego ubezpieczony może liczyć na pomoc podczas awarii auta (naprawa na miejscu, holowanie lub samochód zastępczy.

Expert Compero Expert Compero

ikonka palmy
Ubezpieczenie turystyczne

Zamów bezpłatną rozmowę z naszym konsultantem lub przejdź do kalkulatora i wybierz oferty dla siebie!

Planujesz urlop? Pamiętaj o ubezpieczeniu na czas swojej podróży.
Oblicz składkę

Przeczytaj również