ikonka samochodu
Porównaj oferty OC/AC

Ubezpieczenie OC taniej nawet o 40%.

Sprawdź swoją cenę w 5 minut.

Kalkulator OC/AC

Play rusza ze sprzedażą ubezpieczeń. Trzy oferuje za darmo

Play udostępniło swoim klientom market ubezpieczeniowy, dostępny na smartfony. Po pobraniu aplikacji Play Ubezpieczenia klienci indywidualni Play, którzy posiadają zawartą z operatorem umowę abonamentową o świadczenia usług telekomunikacyjnych, będą mogli wykupić w szybki i wygodny sposób także potrzebną polisę. A wybór jest całkiem spory. Aktualnie w markecie znajduje się ponad 25 ubezpieczeń, oferowanych przez różne towarzystwa ubezpieczeniowe. Polisy dostępne są w dwóch wariantach: tańszym Standard i droższym, ale zapewniającym więcej korzyści, wariancie Premium. Zakres ubezpieczeniowy polis jest również całkiem spory. Dostępne są ubezpieczenia na życie, motoryzacyjne, podróżnicze, sportowe i inne. Ochroną może zostać objęty nie tylko sam klient, ale również członkowie jego rodziny.

Póki co z oferty mogą korzystać tylko abonenci Play. Związane jest to z opracowanym sposobem zakupu polis. Składki ubezpieczeniowe doliczane są do rachunków od Play. W ten sposób klient otrzymuje łączny rachunek za kilka usług, z których korzysta. To eliminuje konieczność pamiętania o terminach płatności, zapewniając klientom operatora wygodę w zarządzaniu budżetem.

Na zachętę Play oferuje klientom trzy specjalne polisy:

- Wsparcie Prawne,

- Gryzący problem,

- Naprawy Domowe.

Spośród nich można wybrać jedną, z której będzie można korzystać za darmo przez 12 miesięcy. Składki przez ten okres będzie opłacać za klienta Play. Osoby, które chcą wybrać dwie lub wszystkie trzy polisy, za pierwszą nie zapłacą nic przez 12 miesięcy, a kolejne mogą mieć za składką 0,99 zł miesięcznie.

Expert Compero Expert Compero

ikonka samochodu
Porównaj oferty OC/AC

Ubezpieczenie OC taniej nawet o 40%.

Sprawdź swoją cenę w 5 minut.

Kalkulator OC/AC
500 tys. klientów nie może się mylić. Kup tanie OC w 5 minut.
Kalkulator OC/AC

Przeczytaj również