ikonka samochodu
Porównaj oferty OC/AC

Ubezpieczenie OC taniej nawet o 40%.

Sprawdź swoją cenę w 5 minut.

Kalkulator OC/AC

Program ochrony domu Bezpieczne Klucze od Europ Assistance

Osoby, które zdecydują się na zakup pakietu Bezpieczne Klucze, mają możliwość odzyskania zgubionych kluczy nawet w ciągu doby od ich utraty. Klienci otrzymywali będą breloki zawierające 6-cyfrowy unikalny numer identyfikacyjny, a także instrukcję postępowania dla znalazcy. Dzięki brelokowi znalazca bezie mógł zgłosić ich odnalezienie do całodobowego, bezpłatnego centrum alarmowego mySafety, które dostępne jest pod numerem infolinii 800 800 110. mySafety pokryje koszty odbioru kluczy od znalazcy, jak również ich dostarczenia właścicielowi.

Oferta assistance domowego przygotowana została w dwóch wariantach. W ramach wariantu podstawowego klient może liczyć na interwencję w razie uszkodzenia mienia podczas kradzieży z włamaniem lub innego zdarzenia losowego, takiego jak pożar czy zalanie. Dwa razy w roku można skorzystać z bezpłatnej interwencji hydraulika, dekarza, technika urządzeń grzewczych czy innego specjalisty, którego interwencja okaże się niezbędna. Zapewniona jest także pomoc ślusarza na wypadek uszkodzenia lub zatrzaśnięcia zamka. Wybierając wariant rozszerzony, klient otrzymuje gwarancję ochrony sprzętu RTV/AGD/IT, która polega na tym, że w przypadku awarii centrum alarmowe zorganizuje i pokryje koszty naprawy urządzenia. Całodobowe centrum alarmowe udzieli także informacji o sieci usługodawców.

Jeżeli zaś klient bezzwrotnie utraci klucze, mySafety pokryje koszty dorobienia nowych do 1000 zł w przypadku kluczy domowych i do 3000 zł w przypadku kluczy samochodowych. Możliwa jest także wymiana zamków, wkładki, wymiana drzwi. Decydując się na dodatkowy pakiet chroniący klucze samochodowe, uzyskać można pewność, że w razie potrzeby zostaną dorobione nowe klucze, wymienione zamki, przeprogramowany zostanie komputer pojazdu do nowego klucza, wymieniony moduł immobilizera. Jeżeli zajdzie taka potrzeba, ubezpieczyciel zadba o to, by auto zostało odholowane do warsztatu, pokryte też zostaną koszty parkingu strzeżonego.

Expert Compero Expert Compero

ikonka samochodu
Porównaj oferty OC/AC

Ubezpieczenie OC taniej nawet o 40%.

Sprawdź swoją cenę w 5 minut.

Kalkulator OC/AC
500 tys. klientów nie może się mylić. Kup tanie OC w 5 minut.
Kalkulator OC/AC

Przeczytaj również