ikonka samochodu
Porównaj oferty OC/AC

Ubezpieczenie OC taniej nawet o 40%.

Sprawdź swoją cenę w 5 minut.

Kalkulator OC/AC

Rozwiązanie umowy OC w Aviva

Aviva jest jedną z największych firm ubezpieczeniowych nie tylko w Polsce, ale i Europie. Na polskim rynku działa już ponad 23 lata i obsługuje prawie 3,5 miliona klientów. Specjalizuje się w obsłudze klientów indywidualnych. Jedną z najciekawszych ofert tej firmy jest pakiet ubezpieczeń komunikacyjnych. W roku ubiegłym Aviva została nagrodzona nagrodą „Gazety Bankowej” Przyjazna Firma Ubezpieczeniowa 2014.

Ciekawe oferty ubezpieczeniowe

Aviva jako przyjazna firma stara się pozyskiwać klientów solidnością oraz uczciwością. Bogata oferta, jaką ma do zaproponowania swoim klientom, jest naprawdę atrakcyjna. Szczególnie interesująco wygląda oferta pakietu komunikacyjnego KOrnACkiego, gdzie można uzyskać zniżki nawet do 85 proc., ubezpieczenie assistance w całej Europie, a także skorzystać z dnia na torze Szkoły Bezpiecznej Jazdy. Poza tym można w tym pakiecie stworzyć swój własny standard.

Ubezpieczenie domu lub mieszkania zapewnia duży zakres ochrony z gwarancją wypłaty odszkodowania w ciągu 10 dni od zaistnienia szkody. Ponadto ubezpieczający może liczyć na 35 proc. zniżki.

Podpisanie umowy

Zawarcie umowy ubezpieczeniowej w firmie Aviva odbywa się na podobnych zasadach jak w innych tego typu. Należy znać ogólne warunki ubezpieczenia oraz dokładnie przeczytać umowę przed jej podpisaniem. Jeżeli klient zauważy jakieś nieprawidłowości w dokumencie, może je zgłosić, a firma może je poprawić bądź usunąć z umowy.

Wypowiedzenie umowy

Umowę ubezpieczeniową zawsze można rozwiązać. Odbywa się to na zasadach określonych w ogólnych warunkach ubezpieczenia konkretnej firmy ubezpieczeniowej.

Wypowiedzenie umowy OC w Aviva odbywa się w bardzo prosty i szybki sposób. Wystarczy wejść na stronę internetową ubezpieczyciela i pobrać formularz wypowiedzenia OC. Po wydrukowaniu wniosku należy go wypełnić i przesłać do firmy:

  • pocztą na adres: Aviva, Skr. Pocztowa 11, 00-800 Warszawa 66,
  • e-mailem na adres: kontakt@aviva.pl,
  • faksem pod numer: 22-563-28-29.

Pamiętać należy o własnoręcznym podpisie, w innym przypadku wypowiedzenie nie zostanie uznane. Pamiętajmy też, by zachować potwierdzenia wysłania wiadomości.

Expert Compero Expert Compero

ikonka samochodu
Porównaj oferty OC/AC

Ubezpieczenie OC taniej nawet o 40%.

Sprawdź swoją cenę w 5 minut.

Kalkulator OC/AC
500 tys. klientów nie może się mylić. Kup tanie OC w 5 minut.
Kalkulator OC/AC

Przeczytaj również