ikonka samochodu
Porównaj oferty OC/AC

Ubezpieczenie OC taniej nawet o 40%.

Sprawdź swoją cenę w 5 minut.

Kalkulator OC/AC

Rusza kolejna edycja Strażnika Przyszłości - ubezpieczenia dla dzieci od Nationale Nederlanden

Do oferty Nationale-Nederlanden powraca ubezpieczenie "Strażnik przyszłości", w ramach którego można regularnie oszczędzać na przyszłość dziecka. Polisa jest integralną częścią ubezpieczenia "Sposób na przyszłość".

Oszczędzanie + ochrona

Ubezpieczenie stanowi sposób na zabezpieczenie finansowe przyszłości dziecka.Oferta skierowana jest do osób wychowujących potomstwo. Klient, który do 25 czerwca złoży wniosek i do 31 lipca podpisze umowę ubezpieczenia "Sposób na przyszłość", ubezpieczając jedną osobę dorosłą i minimum jedno dziecko, może liczyć na dwa bonusy:

- premię wypłacaną raz w roku (do 500 zł) aż do momentu osiągnięcia 18 lat przez najmłodsze dziecko uwzględnione w polisie,

- ochronę kapitału, przysługującą osobom, które inwestowały całość składek inwestycyjnych w fundusz UFK NN Gotówkowy, a stopa referencyjna NBP nie spadnie poniżej zera w okresie trwania umowy.

Zarówno o wysokości miesięcznych składek, jak i o podziale kapitału na część oszczędnościową i ochronną decyduje sam klient.

Możliwość dobrania dodatkowych produktów

Ubezpieczenie pozwala na dobranie dodatkowych polis spośród 12 ofert z zakresu zabezpieczenia wypadkowego, zdrowotnego i ochrony dzieci. Decydując się na nie, klient zyskuje assistance medyczne, zapewniające pomoc w zakresie dostawy leków, konsultacji psychologicznych, transportu szpitalnego czy opieki nad domownikami wymagającymi pomocy osób trzecich.

Inwestowanie z bezpieczeńśtwem kapitału

Osobom korzystającym z ubezpieczeń inwestycyjnych przypominamy, że każda polisa z UFK wiąże się z ryzykiem, dlatego wybierając produkt oszczędnościowy z myślą o przyszłości dzieci, warto wybrać ten, który oferuje ochronę kapitału. Pamiętajmy jednak, że w najgorszym przypadku inwestycja może nie przynieść żadnych zysków.

Expert Compero Expert Compero

ikonka samochodu
Porównaj oferty OC/AC

Ubezpieczenie OC taniej nawet o 40%.

Sprawdź swoją cenę w 5 minut.

Kalkulator OC/AC
500 tys. klientów nie może się mylić. Kup tanie OC w 5 minut.
Kalkulator OC/AC

Przeczytaj również