ikonka samochodu
Porównaj oferty OC/AC

Ubezpieczenie OC taniej nawet o 40%.

Sprawdź swoją cenę w 5 minut.

Kalkulator OC/AC

Skorzystaj z najszerszego zakresu ubezpieczenia majątkowego w ERGO Hestii i zgarnij nagrody

ERGO Hestia przygotowała dla swoich klientów akcję mającą na celu przekonanie klientów do świadomego ubezpieczania ryzyk. Sopocka ERGO Hestia przeprowadziła badania konsumentów, z których wynika, że Polacy coraz częściej poszukują ochrony, która łatwo dopasują się do ich potrzeb, przy tym nie chcą dopasowywać się do warunków ubezpieczenia.

Kolejnym wnioskiem płynącym z badania jest to, że po przeprowadzeniu analizy posiadanego ubezpieczenia mieszkania lub domu, co czwarty konsument uświadamia sobie, iż ochrona w stosunku do tego, czego on sam oczekuje, jest niewystarczająca.

Przedstawiciele ERGO Hestii wskazują, że klientom zdarza się płacić składki ubezpieczeniowe, a dopiero w chwili, gdy zaistnieje nieprzyjemne zdarzenie, okazuje się, że nie było ono objęte ubezpieczeniem. Dlatego też warto już przy dokonywaniu wyboru ubezpieczenia określić swoje potrzeby.

Z badania wynika także, że 39 proc. respondentów deklaruje konieczność ponownego zapoznania się z warunkami umowy, przy czym 20 proc. zapewnia, że będzie zwracać większą uwagę na możliwości ubezpieczenia różnych elementów od różnych ryzyk.

Uwzględniając wyniki badań i obserwacje, ERGO Hestia chce pokazać klientom możliwości, jakie daje najszerszy zakres ubezpieczenia w ramach ERGO 7. Produkt pozwala na wykupienie ochrony od siedmiu ryzyk, z możliwością doboru wariantu do indywidualnych potrzeb. Produkt dostępny jest w trzech wariantach: podstawowym, rozszerzonym i najszerszym.

Promocja dotyczy ryzyk pozakomunikacyjnych, czyli ubezpieczenia mienia, takiego jak mieszkanie, dom, wyposażenie oraz rzeczy osobistych od ognia i kradzieży, ale także NNW oraz OC w życiu prywatnym. Z oferty skorzystają klienci wybierający pakiet ERGO 7.

Klient, wybierając najszerszy wariant ubezpieczenia, mienia może otrzymać ochronę od zdarzeń, których w wariancie średnim nie ma. Są to takie zdarzenia jak m.in. pękanie mrozowe i kradzież zwykła zewnętrznych elementów domu. Decydując się na wariant II (średni) NNW, klient otrzymuje gratis świadczenia wariantu III. Świadczenia te są dostępne tylko w wariancie III, mając wariant II, ubezpieczony nie miałby ochrony przed skutkami tych zdarzeń.

Expert Compero Expert Compero

ikonka samochodu
Porównaj oferty OC/AC

Ubezpieczenie OC taniej nawet o 40%.

Sprawdź swoją cenę w 5 minut.

Kalkulator OC/AC
500 tys. klientów nie może się mylić. Kup tanie OC w 5 minut.
Kalkulator OC/AC

Przeczytaj również