ikonka samochodu
Porównaj oferty OC/AC

Ubezpieczenie OC taniej nawet o 40%.

Sprawdź swoją cenę w 5 minut.

Kalkulator OC/AC

Ubezpiecz dziecko w Expander Advisors

Bezpieczne Dziecko stanowi pierwsze w Polsce indywidualne ubezpieczenie stworzone przez MetLife we współpracy z rodzicami z myślą o ich dzieciach. W ramach polisy ubezpieczyć można pociechy w wieku od 0 do 15 lat, przy czym ochrona obowiązywała będzie do 21 roku życia dziecka.

Produkt Bezpieczne Dziecko wyróżnia się szerokim zakresem ubezpieczenia. Rodzice mogą liczyć na ochronę przed skutkami finansowymi wynikającymi z drobniejszych zdarzeń, np. złamania czy oparzenia, ale także poważnymi, np. 20 groźnymi chorobami, operacjami i pobytem w szpitalu wskutek NW lub choroby czy trwałym inwalidztwem w następstwie NW. Przygotowano cztery pakiety do wyboru, które różnią się między sobą wysokością sumy ubezpieczenia oraz składki.

W ramach produktu liczyć można na podwajanie sumy ubezpieczenia z tytułu trwałego inwalidztwa NW oraz złamań i oparzeń NW. W przypadku, jeśli do nieszczęśliwego wypadku doszło w okresie od 1 lipca do 31 sierpnia.

Zdecydować się można także na opcję rozszerzenia ochrony na rodzica lub opiekuna, na wypadek śmierci lub całkowitego inwalidztwa spowodowanego nieszczęśliwym wypadkiem. Decydując się na tę opcję, liczyć można na świadczenie w wysokości 120 000 zł. Będzie ono wypłacane w formie miesięcznej renty przez okres 10 lat.

We współpracy z Inter Partner Assistance zaproponowano także dodatkowo Powypadkowy Pakiet Medyczny. Produkt obejmuje usługi medyczne, np. konsultacje u lekarzy 10 specjalizacji, specjalistyczne badania, baby concierge, rehabilitację, zabiegi, a nawet pomoc w nauce podczas zwolnienia lekarskiego po nieszczęśliwym wypadku.

Wszelkie informacje szczegółowe odnośnie produktu dostępne są w placówkach Expander, jak również na stronie internetowej MetLife.

Expert Compero Expert Compero

ikonka samochodu
Porównaj oferty OC/AC

Ubezpieczenie OC taniej nawet o 40%.

Sprawdź swoją cenę w 5 minut.

Kalkulator OC/AC
500 tys. klientów nie może się mylić. Kup tanie OC w 5 minut.
Kalkulator OC/AC

Przeczytaj również