ikonka palmy
Ubezpieczenie turystyczne

Zamów bezpłatną rozmowę z naszym konsultantem lub przejdź do kalkulatora i wybierz oferty dla siebie!

Ubezpieczenia TU Europa kupisz teraz w aplikacji SkyCash

Firmy z sektora finansowego coraz śmielej wkraczają na rynek sprzedaży mobilnej. Kolejny krok w pozyskiwaniu klientów za pośrednictwem aplikacji na smartfony podjęło Towarzystwo Ubezpieczeniowe Europa, podejmując współpracę z właścicielem aplikacji SkyCash.

SkyCash to system płatności mobilnych , pozwalający m.in. na regulowanie opłat za miejsca parkingowe, bilety komunikacji miejskiej, kolejowe, do kina, a nawet pobieranie gotówki z bankomatów. Aplikacja posiada już ok 1,5 mln użytkowników.

Aplikacja SkyCash pozwala użytkownikom telefonów zakupić poprzez kanał mobilny potrzebny im produkt, w tym polisę turystyczną przygotowaną przez Tu Europa. Ubezpieczenie zapewnia ochronę podczas krajowych i zagranicznych podróży, a wykupione może zostać w jednym z 3 wariantów:

  • mini,
  • opti,
  • maxi.

Pakiety te różnią się od siebie zakresem zapewnianej ochrony i wysokością składki ubezpieczeniowej. By dopasować do swoich potrzeb odpowiedni wariant ubezpieczenia, po uruchomieniu aplikacji SkyCash i kliknięciu w ikonę „Ubezpieczenia Turystyczne”, należy określić charakter wyjazdu. Do wyboru mamy trzy opcje:

  • wypoczynek,
  • pracę za granicą,
  • uprawianie sportów ekstremalnych i wypoczynek.

Następnie trzeba uzupełnić informację na temat tego, do którego kraju wyjeżdżamy, liczbę osób, którym chcemy zapewnić ubezpieczenie oraz podać terminy wyjazdu. W kolejnym kroku wybieramy najbardziej odpowiedni dla nas wariant umowy, zwracając uwagę na jego cenę i zakres ochrony.

Zapłacić za polisę możemy za pomocą portmonetki SkyCash albo karty kredytowej. 

Expert Compero Expert Compero

ikonka palmy
Ubezpieczenie turystyczne

Zamów bezpłatną rozmowę z naszym konsultantem lub przejdź do kalkulatora i wybierz oferty dla siebie!

Planujesz urlop? Pamiętaj o ubezpieczeniu na czas swojej podróży.
Oblicz składkę

Przeczytaj również