ikonka samochodu
Porównaj oferty OC/AC

Ubezpieczenie OC taniej nawet o 40%.

Sprawdź swoją cenę w 5 minut.

Kalkulator OC/AC

Ubezpieczenie Audi A6

Biznesmeni czy po prostu osoby majętne chętnie inwestują w tak reprezentatywne, nowoczesne i piękne auta jak Audi A6. Jest to samochód osobowy klasy wyższej, produkowany przez niemiecki koncern samochodowy Audi od 1994 roku. Od 2011 roku na rynku funkcjonuje czwarta generacja Audi A6.

Czy wiesz że...?

W listopadzie 2014 roku do salonów Audi wprowadzono nową wersję Audi A6, wyposażoną w nowoczesne technologie. Na pierwszy rzut oka niewiele różni się ona od jej poprzednika, ale pod maską ma zupełnie inne podzespoły. Nowe Audi A6 dostępne jest z trzema różnymi silnikami TFSI o mocach od 190 do 333 KM i pięcioma jednostkami TDI - od 150 do 326 KM.

Uwaga! Złodziej!

Warto podkreślić, że w 2013 roku Audi A6 zajęło 4 miejsce w niechlubnym rankingu najczęściej kradzionych samochodów w Polsce. W całym 2013 roku skradziono 343 sztuki tego modelu pojazdu. Luksusowa limuzyna, jaką jest samochód Audi A6, przyciąga złodziei.

Za ile można ubezpieczyć Audi A6?

Samochód Audi A6, z uwagi na swój luksusowy charakter i wysokie ryzyko kradzieży, powinien być ubezpieczony nie tylko w ramach obowiązkowej polisy od odpowiedzialności cywilnej, ale także w autocasco. Właściciel samochodu uzyska wówczas ochronę przed kradzieżą lub zniszczeniem auta, także w wyniku działalności wandali.

Chcesz poznać cenę ubezpieczenia OC i AC dla Audi A6? Zadzwoń do doradców compero.pl!

Expert Compero Expert Compero

ikonka samochodu
Porównaj oferty OC/AC

Ubezpieczenie OC taniej nawet o 40%.

Sprawdź swoją cenę w 5 minut.

Kalkulator OC/AC
500 tys. klientów nie może się mylić. Kup tanie OC w 5 minut.
Kalkulator OC/AC

Przeczytaj również