ikonka samochodu
Porównaj oferty OC/AC

Ubezpieczenie OC taniej nawet o 40%.

Sprawdź swoją cenę w 5 minut.

Kalkulator OC/AC

Ubezpieczenie Forda Mondeo

Z czego wynikają przyczyny popularności Forda Mondeo? Producent Fordów stawia na tradycję z nutką nowoczesności. Jego samochody są solidne, deklasują podobne marki samochodów osobowych i zyskują sympatię samych kierowców. Klienci żywią zaufanie do tego amerykańskiego koncernu. Ford zapewnia pełne usatysfakcjonowanie klientów - zarówno tych, którzy długo jeżdżą na dłuższych trasach, jak i poruszających się wyłącznie w mieście.

Czy wiesz że...?

Firma Ford of Europe w całym 2013 roku zwiększyła sprzedaż detaliczną swoich pojazdów o 14 proc., uzyskując tym samym udział w rynku detalicznym w wysokości 8,2 proc. W porównaniu z rokiem 2012 sprzedaż samochodów marki Ford europejskim klientom detalicznym i flotowym wzrosła o 7 punktów procentowych, do łącznie 73 proc. W całym 2013 roku Ford sprzedał 1,1 mln samochodów na 19 tradycyjnych rynkach europejskich. Sprzedaż Forda może się zwiększyć, bowiem w 2014 roku na rynek wprowadzono nowy model Forda Mondeo i Ford Mondeo Hybrid.

Uwaga na kradzieże!

W 2013 roku według zebranych statystyk policyjnych skradziono w Polsce 250 sztuk Forda Mondeo. Marka ta zajęła 9 miejsce w rankingu najczęściej kradzionych aut.

Koszty ubezpieczenia OC i AC

Będąc w posiadaniu nowego Forda Mondeo, wyprodukowanego w 2012-2014 roku, warto rozważyć możliwość wykupienia ubezpieczenia AC, które przyniesie właścicielowi ochronę przed kradzieżą i zniszczeniem auta w wyniku pożaru czy aktów wandalizmu.

Jak wybrać tanie, ale dobre AC, które zapewni najszerszy wariant ochrony? Zadzwoń do doradców ubezpieczeniowych compero.pl! Poznasz ceny bieżących ofert ubezpieczeniowych i dowiesz się o warunkach umów, dzięki czemu z łatwością wybierzesz umowę dopasowaną do Twoich potrzeb.

Expert Compero Expert Compero

ikonka samochodu
Porównaj oferty OC/AC

Ubezpieczenie OC taniej nawet o 40%.

Sprawdź swoją cenę w 5 minut.

Kalkulator OC/AC
500 tys. klientów nie może się mylić. Kup tanie OC w 5 minut.
Kalkulator OC/AC

Przeczytaj również