ikonka samochodu
Porównaj oferty OC/AC

Ubezpieczenie OC taniej nawet o 40%.

Sprawdź swoją cenę w 5 minut.

Kalkulator OC/AC

Ubezpieczenie mieszkania z helpdeskiem IT od Compensa TU SA VIG

Compensa stawia na nowoczesne rozwiązania. Chce zaproponować klientom jeszcze lepszą ochronę ich domów i mieszkań, w której skład może wchodzić ochrona sprzętów komputerowych - stałego już elementu wyposażenia większości gospodarstw domowych w Polsce. I mowa wcale nie o ubezpieczeniu ruchomości znajdujących się w mieszkaniu od kradzieży, zniszczenia etc., ale o pomocy w zakresie napraw elektroniki, która niestety ulega częstym uszkodzeniom. Warto w tym kontekście wspomnieć, że standardowa wizyta technika IT lub naprawa sprzętu w serwisie to koszt rzędu co najmniej 150 zł. Mało tego - w salonach napraw codziennością są kolejki oczekujących, przez co odbiór naprawionego sprzętu przeciąga się do najmniej kilku dni.

IME to rozwiązanie, które co prawda nie jest nowe, ale po raz pierwszy pojawiło się w ofercie dla konsumentów wraz z ubezpieczeniem nieruchomości. Do tej pory z pomocy IT mogli korzystać tylko przedsiębiorcy. Dostęp do zdalnej pomocy informatycznej jest całodobowy, a korzystać z niego można z dowolnego miejsca w Polsce. Dodajemy, że centrum pomocy znajduje się w Lublinie.

Czy ubezpieczenie mieszkania z iME ma szansę wyprzeć ubezpieczenia mieszkaniowe w standardowym kształcie? Z pewnością będzie stanowić ciekawą alternatywę dla osób, które szukają czegoś więcej niż tylko podstawowej ochrony swoich domostw. Usługi zapewniające stały dostęp do specjalistów IT, którzy nawet w niestandardowych godzinach będą w stanie pomóc w przypadku awarii sprzętu, na pewno będą w dużym tempie zyskiwać na znaczeniu. Choć w przypadki iME usługi te dostępne są zdalnie, to mimo wszystko i tego typu pomoc bywa nieoceniona - zwłaszcza w weekendy, gdy kontakt ze specjalistą w wielu wypadkach okazuje się bardzo utrudniony lub wręcz całkowicie niemożliwy.

Expert Compero Expert Compero

ikonka samochodu
Porównaj oferty OC/AC

Ubezpieczenie OC taniej nawet o 40%.

Sprawdź swoją cenę w 5 minut.

Kalkulator OC/AC
500 tys. klientów nie może się mylić. Kup tanie OC w 5 minut.
Kalkulator OC/AC

Przeczytaj również