ikonka samochodu
Porównaj oferty OC/AC

Ubezpieczenie OC taniej nawet o 40%.

Sprawdź swoją cenę w 5 minut.

Kalkulator OC/AC

Ubezpieczenie Opla Astry

Jeszcze kilkanaście lat temu po polskich drogach jeździło mnóstwo samochodów marki Opel Kadett. Obecnie zostały one skutecznie zastąpione modelem Opel Astra, który zalicza się do popularnych samochodów kompaktowych, z segmentu C. Oferta pojazdów tego modelu jest bardzo szeroka - dostępne są wersje sedan, hatchback i combi. Obecnie sprzedawane samochody Opel Astra zadebiutowały na polskim rynku w 2009 roku.

Czy wiesz że...?

W pierwszej połowie 2014 roku1 zarejestrowano w Polsce łącznie 4149 sztuk kompaktowej Astry - najwięcej, bo 749 egzemplarzy, w czerwcu. Mowa tu o modelu Opel Astra Hatchback, który produkowany jest w polskiej fabryce General Motors, zlokalizowanej w Gliwicach.

Ubezpieczenie OC i AC

Opel Astra jest popularnym w Polsce modelem samochodu osobowego. Podobnie jak wszystkie inne pojazdy rejestrowane w naszym kraju, wymaga on wykupienia przez właściciela polisy od odpowiedzialności cywilnej. Można też zdecydować się na pakiet OC+AC, dzięki czemu zyskujemy ochronę przed kradzieżą czy zniszczeniem auta. Autocasco jest polecane w szczególności kierowcom, którzy jeżdżą samochodami z nowych roczników: 2009-2014.

Ile kosztuje ubezpieczenie Opla Astry?

Sprawdź ofertę OC oraz pakietów OC+AC u doradców ubezpieczeniowych compero.pl!

Expert Compero Expert Compero

ikonka samochodu
Porównaj oferty OC/AC

Ubezpieczenie OC taniej nawet o 40%.

Sprawdź swoją cenę w 5 minut.

Kalkulator OC/AC
500 tys. klientów nie może się mylić. Kup tanie OC w 5 minut.
Kalkulator OC/AC

Przeczytaj również