ikonka samochodu
Porównaj oferty OC/AC

Ubezpieczenie OC taniej nawet o 40%.

Sprawdź swoją cenę w 5 minut.

Kalkulator OC/AC

Ubezpieczenie Opla Vectry

Opel Vectra zaliczany jest do samochodów osobowych klasy średniej. Produkowany jest od 1988 roku, a jego wprowadzenie na rynek podyktowane było chęcią zastąpienia popularnego wówczas modelu Opla Ascona, produkowanego od 1970 roku. Vectra otrzymała nowoczesną, jak na tamte lata, aerodynamiczną konstrukcję nadwozia. Debiutowała w wersji sedan i hatchback. Tylko do 1995 roku Opel Vectra w wersji A zdążył zdobyć ponad 20 nagród w Niemczech i za granicą.

Czy wiesz że...

W latach 1990-1992 i 1996-1998 model Opel Vectra był najlepiej sprzedającym się samochodem w swojej klasie w Europie. W wieloletniej historii marki Opel auto to zostało wyprodukowane do 2014 roku w liczbie blisko 6,5 mln egzemplarzy. Do 1995 roku Vectra A sprzedała się w liczbie 2,5 mln egzemplarzy i dzięki niej Opel uzyskał 20-procentowy udział w segmencie motoryzacyjnym.

Ubezpieczenie Opla Vectry

Opel Vectra produkowany jest nieprzerwanie od 1988 roku. Najstarsze egzemplarze mogły już uzyskać status pojazdów zabytkowych. Młodsze, z trzeciej generacji Vectry C są chętnie wybieranymi modelami pojazdów osobowych przez osoby prywatne i przedsiębiorców. Nową Vectrę upodobali sobie również policjanci w Polsce.

Jeśli posiadasz Vectrę i chcesz ją ubezpieczyć, nie powinieneś decydować się na pierwszą lepszą polisę. Warto przejrzeć kilka ofert ubezpieczeń komunikacyjnych, aby wybrać najtańsze dla swojego pojazdu. Różnica pomiędzy najtańszą, a najdroższą ofertą może być bowiem wysoka. Skąd dowiedzieć się o dostępnych ofertach polis i ich cenach? Zadzwoń do ekspertów ubezpieczeniowych compero.pl!

Expert Compero Expert Compero

ikonka samochodu
Porównaj oferty OC/AC

Ubezpieczenie OC taniej nawet o 40%.

Sprawdź swoją cenę w 5 minut.

Kalkulator OC/AC
500 tys. klientów nie może się mylić. Kup tanie OC w 5 minut.
Kalkulator OC/AC

Przeczytaj również