ikonka samochodu
Porównaj oferty OC/AC

Ubezpieczenie OC taniej nawet o 40%.

Sprawdź swoją cenę w 5 minut.

Kalkulator OC/AC

Ubezpieczenie Toyoty Auris

Omawianie sukcesu Toyoty Auris na europejskim rynku motoryzacyjnym zacząć należy od przypomnienia jej debiutu, jaki miał miejsce na początku 2013 roku. Koncern sprzedał tysiące egzemplarzy tego pojazdu. W styczniu 2013 roku model Auris odnotował największy wzrost sprzedaży względem 2012 roku spośród wszystkich kompaktów, dostępnych w Europie. Auto notowało wtedy największy wzrost popularności - sprzedaż wzrosła aż o 32 proc., sięgając 7658 sztuk. W styczniu 2012 roku było to tylko 5806 egzemplarzy.

Czy wiesz że...?

W marcu 2013 roku Toyota Auris uzyskała tytuł lidera w rankingu najczęściej wybieranych samochodów w Polsce, z wynikiem 797 zarejestrowanych egzemplarzy. Tak dobre rezultaty w sprzedaży nowych aut kompaktowych Toyocie Auris udało się uzyskać dzięki ofensywie modelowej prowadzonej przez producenta od początku 2013 roku. W tym samym czasie zadebiutowała nowa generacja modelu Auris, który zyskał sporą przychylność klientów.

Toyota Auris znalazła się jednocześnie na 10 miejscu zestawienia najpopularniejszych nowych samochodów w Polsce, w czerwcu 2014 roku.

Posiadasz lub zamierzasz kupić Toyotę Auris? Sprawdź u doradcy compero.pl ceny polis OC i AC. Z nami nie przepłacisz!

Expert Compero Expert Compero

ikonka samochodu
Porównaj oferty OC/AC

Ubezpieczenie OC taniej nawet o 40%.

Sprawdź swoją cenę w 5 minut.

Kalkulator OC/AC
500 tys. klientów nie może się mylić. Kup tanie OC w 5 minut.
Kalkulator OC/AC

Przeczytaj również