ikonka samochodu
Porównaj oferty OC/AC

Ubezpieczenie OC taniej nawet o 40%.

Sprawdź swoją cenę w 5 minut.

Kalkulator OC/AC

Z Kartą Dużej Rodziny dostaniesz zniżki na ubezpieczenia w Avivie

Posiadacze Karty Dużej Rodziny mogą korzystać z oferty w ponad 7,6 tys. miejsc zgłoszonych przez ponad 800 firm i instytucji z całej Polski. Milionowa karta została wydana w maju 2015 r.

Kto może otrzymać Kartę Dużej Rodziny?

Karta przysługuje niezależnie od uzyskiwanych dochodów rodzinom z przynajmniej trójką dzieci:

  • w wieku do 18 roku życia, 
  • w wieku do 25 roku życia - przypadku gdy dziecko uczy się w szkole lub szkole wyższej, 
  • bez ograniczeń wiekowych - w przypadku gdy dziecko posiada orzeczenie o umiarkowanym albo znacznym stopniu niepełnosprawności.

Aviva a Karta Dużej Rodziny

Aby otrzymać Kartę Dużej Rodziny, wystarczy złożyć wniosek w gminie odpowiadającej miejscu zamieszkania. Spersonalizowany dokument wydawany jest bezpłatnie każdemu członkowi rodziny wielodzietnej spełniającej powyższe warunki.

Aviva jako pierwszy ubezpieczyciel na życie przystąpił do ogólnopolskiej Karty Dużej Rodziny. 15 kwietnia 2015 roku przedstawiciel tej firmy ubezpieczeniowej podpisał umowę z Ministerstwem Pracy i Polityki Społecznej, które odpowiada za ten program.

Dodatkowe korzyści na ubezpieczenia

Posiadaczom Karty Dużej Rodziny od 1 lipca 2015 roku firma Aviva oferuje dodatkowe korzyści.

  • NNW dla dzieci

dla posiadaczy ubezpieczenia Nowa Perspektywa przygotowano darmowe NNW dla dzieci w wieku do 2 roku życia. Dzięki takiemu rozwiązaniu możemy otrzymać wyższe świadczenie w stosunku do zwykłego NNW, jakie oferowane jest dla szkół. To rozwiązanie pozwala w ogóle zrezygnować ze szkolnego ubezpieczenia i tym samym pozwala odciążyć rodziców od płacenia składki w sierpniowo-wrześniowym szczycie wydatków szkolnych.

  • ubezpieczenie Bądź Zdrów

dla posiadaczy ubezpieczenia Bądź Zdrów w wersji rodzinnej przewidziano 20% zniżki w składce. Warto od razu dodać, że taka polisa umożliwia wizytę w gabinetach lekarskich prywatnych przychodni w całej Polsce, a także diagnostykę. Polisa ta może być osobnym ubezpieczeniem lub częścią ubezpieczenia na życie. W tym przypadku składka jest taka sama bez względu na liczbę posiadanych dzieci.

Expert Compero Expert Compero

ikonka samochodu
Porównaj oferty OC/AC

Ubezpieczenie OC taniej nawet o 40%.

Sprawdź swoją cenę w 5 minut.

Kalkulator OC/AC
500 tys. klientów nie może się mylić. Kup tanie OC w 5 minut.
Kalkulator OC/AC

Przeczytaj również