ikonka samochodu
Porównaj oferty OC/AC

Ubezpieczenie OC taniej nawet o 40%.

Sprawdź swoją cenę w 5 minut.

Kalkulator OC/AC

Zaplanuj wizyty lekarskie z aplikacją Czas Na Zdrowie

Firma Prudential udoskonaliła swoją aplikację medyczną "Czas Na Zdrowie" i udostępniła ją wszystkim zainteresowanym internautom. Dzięki usłudze każdy korzystający z Internetu będzie bez przeszkód mógł zaplanować wizyty lekarskie oraz poznać terminy rekomendowanych badań profilaktycznych. Jeszcze do niedawna aplikacja ta była dostępna tylko i wyłącznie dla klientów firmy Prudential. Została ona stworzona jako odpowiedź firmy na rosnące z roku na rok zainteresowanie Polaków stanem swojego zdrowia i troską o nie.

Interfejs aplikacji charakteryzuje się przejrzystą i przyjazną dla użytkownika grafiką. Program wyświetla z dużym wyprzedzeniem terminy zaplanowanych badań i wizyt u lekarzy specjalistów. Ponadto na podstawie wprowadzonych przez użytkownika danych, takich jak wiek, waga, płci i przeprowadzonych wcześniej badań lekarskich, aplikacja potrafi sama zasugerować przeprowadzenie dokładniejszych konsultacji i badań. Oprócz tego użytkownik ma dostęp do różnego typu ciekawostek i ważnych informacji na temat ochrony zdrowia.

Oprócz wskazanych zastosowań aplikacja przedstawia ofertę firmy Prudential w zakresie ubezpieczenia na wypadek poważnego zachorowania. Warto podkreślić, że w chwili obecnej firma zapewnia ochronę w zakresie aż 54 różnych chorób i zachorowań, z którymi wiąże się ryzyko uszczerbku na zdrowiu ubezpieczonego. Z dużą dozą prawdopodobieństwa można stwierdzić, iż firma Prudential posiada najszerszy zakres ubezpieczenia tego typu w naszym kraju.

Aplikacja „Czas Na Zdrowie” jest darmowa, a do jej pobrania nie jest wymagane ani rejestrowanie się na stronie Prudential, ani tym bardziej pozostawienie swoich danych osobowych. Poza tym dane te nie są w żaden sposób przetwarzane przez samą firmę.

Aplikacja ma niewielki rozmiar i przeznaczona jest na komputery OC z systemem operacyjnym Windows. Pobrać ją można ze strony www.prudentialczasnazdrowie.pl. 

Expert Compero Expert Compero

ikonka samochodu
Porównaj oferty OC/AC

Ubezpieczenie OC taniej nawet o 40%.

Sprawdź swoją cenę w 5 minut.

Kalkulator OC/AC
500 tys. klientów nie może się mylić. Kup tanie OC w 5 minut.
Kalkulator OC/AC

Przeczytaj również